Новини

Актори маріупольського театру продовжать виступати на сцені

  • 10 Травня, 2022
  • 0 min read
Актори маріупольського театру продовжать виступати на сцені

Російські війська цинічно знищили будівлю маріупольського театру, не дивлячись на те, що там ховались цивільні: багато дітей, жінок та людей похилого віку. Біля театру навіть зробили великий напис «Діти», щоб пілоти ворожої авіації її побачили та не скидали бомби. Проте все вийшло навпаки. Вони бомбардували приміщення театру, а потім ще цинічно заявили, нібито там знаходились не прості люди, а представники «нацистських угрупувань».

Не дивлячись на те, що будівлю театру знищили, актори маріупольського театру вирішили не закінчувати свою діяльність. Вони будуть виступати в Ужгороді. Про це розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

“Розкиданий по всій країні та по закордонах колектив маріупольського театру, переживши блокаду та знищення міста, тепер має свій тимчасовий прихисток”, – написав Кириленко. За його словами, актори можуть виступати в Ужгороді стільки, скільки буде потрібно.

Італія допоможе Україні відновити театр у Маріуполі після перемоги.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua