Новини

Боріс Джонсон напише книгу про свій прем’єрський досвід

  • 23 Січня, 2023
  • 1 min read
Боріс Джонсон напише книгу про свій прем’єрський досвід

Боріс Джонсон, прем’єр-міністр Великої Британії в період  з 2019 по 2022 рік, напише книжку про свою діяльність на цій посаді. Про це повідомляє ВВС.

Джонсон вже підписав угоду з видавництвом HarperCollins про створення власних мемуарів.Деталі угоди не розголошується, проте за даними британських ЗМІ сума контракту може сягати біла 1 мільйонів фунтів.

«Я з нетерпінням чекаю на можливість попрацювати з Борісом Джонсоном, коли він писатиме книжку про своє перебування на посаді під час деяких дуже важливих подій, які Велика Британія бачила останнім часом», – прокоментувала Арабелла Пайк, директорка HarperCollins.

Політологи зазначають, що Джонсон пише книгу, оскільки планує балотуватись у депутати на виборах. Завдяки виходу книги політик приверне увагу людей до своєї діяльності під час виходу Британії з ЄС та пандемії коронавірусу.

Зазначимо і те, що Боріс Джонсон є другом України та усіляко сприяє тому, щоб європейські держави надавали військову допомогу нашій державі.  

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua