Всі новини Люди

Час навчатись: найкращі освітні сервіси, які стали безкоштовними для українців

  • 25 Квітня, 2022
  • 1 min read
Час навчатись: найкращі освітні сервіси, які стали безкоштовними для українців

Щоб відволіктися від постійного потоку новин, знизити рівень тривожності та побачити перспективи у майбутньому, психологи радять присвятити нинішній час навчанню. Адже цей процес не тільки відкриває нові знання, але і позитивно впливає на психіку людини у важкі часи.

А зараз навчатися можна і безкоштовно. Багато навчальних платформ та сервісів зробити свої продукти безоплатними для українців до кінця воєнного стану. Ми зробили добірку кращих платформ для навчання.

Coursera

Один з найбільших провайдерів онлайн-курсів у світі, відкрив свої двері для українців. На Coursera ти знайдеш лекції та курси від понад 200 світових університетів та провідних компаній. Щоб отримати доступ до бажаного контенту, потрібно залишити заявку на сайті платформи.

Також Coursera for Campus стала безкоштовною для українських вищих навчальних закладів.  

Headway

Headway – місце для тих, хто хоче займатись саморозвитком. Це застосунок, де ти знайдеш короткі змісти нонфікшн-літератури про бізнес, фінанси, саморозвиток і так далі. В Headway ти зможеш прочитати книжку за 15 хвилин, і це не міф.

Качай, читай та розвивайся.

Boosta Academy

Це онлайн-школа від ІТ-компанії Boosta. Сьогодні школа пропонує безкоштовні курси з: SMM та таргетинг, SEO & Linkbuilding, Customer Care: Support&Sales, а також фриланс на платформах Fiverr, UpWork.

Прекрасний вибір для тих, хто хоче змінити професію, або ж розширити власні можливості.

Genius Space

Навчальна платформа Genius.Space відкрила у вільний доступ свої навчальні програми. За їхньою допомогою можна освоїти затребувані професії, такі як: маркетинг, web-дизайн, тощо. Усі курси онлайн, а спеціальності дозволяють працювати віддалено.

Щоб отримати безкоштовний доступ до курсу, потрібно його обрати та надіслати заявку. Після отримання відповіді, матеріали стануть доступними.

Creative Practice

Тим, хто мріяв навчатися вебдизайну, платформа Creative Practice відкрила доступ до своїх курсів:

  • «Основи дизайну»;
  • «Графічний дизайн. Композиція»;
  • «Основи вебдизайну»;
  • «UX/UI. Проєктування та дизайн інтерфейсів»;
  • «Робота з Photoshop»;
  • «Робота з Figma»;
  • «Робота з After Effects»;
  • «Робота з Illustrator».

Щоб отримати доступ, потрібно оформити заявку на сайті платформи.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua