Новини

Держкіно оприлюднило список претендентів на посаду голови Довженко-Центру

  • 24 Січня, 2023
  • 1 min read
Держкіно оприлюднило список претендентів на посаду голови Довженко-Центру

Державне агентство України з питань кіно оприлюднило список кандидатів, які мають шанс очолити Довженко-Центр. Повідомлення про це з’явилося на сайті у понеділок, 23 січня.

Документи для участі у конкурсі приймали з 21 грудня 2022 року до 20 січня 2023 року.

У списку, оприлюдненому Держкіно, вказано прізвища та ініціали п’яти осіб: Водка В.С.; Гончарук О.Ю.; Жаровський К.А.; Пантелєєв О.В.; Слєпак С.В.

Цікаво, що Гончарук Олена виконує обов’язки директора Довженко-Центру понад 2 роки. Що стосується інших кандидатів, всі вони мають пряме відношення до кіномистецтва.

Сьогодні, 24 січня у Господарському суді Києва відбудеться вже третє підготовче засідання з розгляду позову Довженко-Центру до Держкіно з вимогою визнати незаконним наказ про реорганізацію та припинення повноважень Олени Гончарук.

То ж вибори обіцяють бути досить цікавими.

Нагадаємо, що в кінці літа 2022 року

Державне агентство України з питань кіно видало наказ про реорганізацію «Довженко-Центру», чим обурило культурну спільноту столиці.

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua