Всі новини

До Оксфордського та Кембридзького словників можуть внести термін «рашизм»

  • 10 Травня, 2022
  • 1 min read
  • 22 Views
До Оксфордського та Кембридзького словників можуть внести термін «рашизм»

Креативні комунікаційники з Києва вирішили зробити слово “рашизм” міжнародним терміном. Тож, вони подали спільне звернення до Оксфордського та Кембридзького словників англійської мови з проханням внести до їхньої бази це слово, пише видання НВ.

У своєму зверненні, креативні активісти звертають увагу, що термін «рашизм» нині активно вживають українські журналісти й лідери думок. І не тільки. Сам президент України Володимир Зеленський використовує термін у своїх зверненнях.

Більш того, навіть поважні іноземні ЗМІ на своїх сторінках починають пояснювати читачам значення цього слова своїй аудиторії.

Зараз ми, українці, пропонуємо внести до офіційних словників англійської мови, яка є головною мовою інтернаціонального спілкування, слово «рашизм» (eng: rashism or ruscism), щоб називати ідеологію та владний російський режим, що розпочав війну та здійснював воєнні злочини в Україні, Грузії, Чечні та Сирії, – пояснюють активісти.

Тож, активісти просять використовувати цей термін аби суспільство зрозуміло, що сучасна росія є «реінкарнацією фашизму», який переродився у «рашизм».

About Author

Марія Сартанія