Всі новини

Джил Байден розповіла про сміливість українських матерів та закликала путіна зупинити війну

  • 12 Травня, 2022
  • 1 min read
Джил Байден розповіла про сміливість українських матерів та закликала путіна зупинити війну

Джилл Байден, Перша леді США написала авторську колонку для видання CNN, в якій звернулась до путіна з вимогою припинити «безглузду та жорстоку війну» проти України. Також вона написала про героїзм та силу українськіх матерей.

Колонка Джилл Байден Колонка Джилл Байден називається «Чого навчили мене українські матері про цю війну» для CNN називається «Чого навчили мене українські матері про цю війну».

Крім вимоги про припинення вогню, перша леді США також пише про своє враження від свого спілкування з українськими матерями в Словаччині, Румунії та Ужгороді. І звичайно від своєї розмови з Оленою Зеленською.

Суть горя в тім, що воно прикриває обличчя. Наче серпанок опустився. Сльози матерів назавжди тримаються на очах, ніби вони ледве стримують свій смуток.

Вони тримаються за руки своїх дітей або торкаються їх волосся, наче не можуть витримати втрати фізичного зв’язку. Вони мають сміливі обличчя, але їхні емоції зображені в нахилі їхніх плечей, нервових рухах тіла.

Чогось не вистачає – сміху – спільної мови серед жінок», – описує українських матерів перша леді США. За словами Байден, українські матері в румунських і словацьких школах, які вона відвідала, розповіли їй «про жахи від бомб, які кожної ночі падали довкола, коли вони намагалися знайти притулок під час просування на захід».

Багатьом доводилося цілими днями жити без їжі та сонячного світла, ховаючись у підвалах під землею», – додала вона. Байден розповіла, як перша леді України залишила укриття, де перебувають її діти, щоб зустрітися з нею та «попросити допомоги для народу своєї країни».

Також Джилл Байден розповіла про що вона говорила з Оленою Зеленською. Олена розповіла про ґвалтування жінок та дітей і зазначила, як багато дітей бачили, як стріляють по людях і як спалюють їхні будинки.

Вона не просила про їжу, одяг чи зброю. Вона просила допомогти в наданні психологічної допомоги всім, хто потерпає від наслідків безглуздої та жорстокої війни володимира путіна», – пише Джил Байден.

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua