Новини

Художник з Харкова подарував Кропивницькому мурал

  • 19 Серпня, 2022
  • 1 min read
Художник з Харкова подарував Кропивницькому мурал

Олександр Брітцев, художник з Харкова, подарував Кропивницькому патріотичний мурал до Дня Незалежності. Про повідомив гoлoвa Кіpoвoгpaдськoї oблaснoї військoвoї aдміністpaції Андpій Рaйкoвич у Telegram.

“Є перший подарунок кропивничанам до Дня Незалежності. Мурал “Україна – це свобода” – масштабний, яскравий символ нашої Незалежності у центрі Кропивницького. Дякую усім, хто доклав зусиль, щоб цей патріотичний стінопис сьогодні ожив!” – написав Райкович.

Висота муралу – 27 метрів.

Цікаво, що автор муралу, Олександр Брітцев, вимушений переселенець із Харкова, народився у Донецьку. Після початку війни він разом із родиною переїхав на Кіровоградщину.

“Мурал присвячений Україні – українка, яка запалює український вогонь. Я запропонував свою ідею органам місцевого самоврядування. Вони підтримали і допомогли знайти будівлю. Після чого дали дозвіл розпочинати роботу”, – розповів художник одному з місцевих видань.

Він також підкреслив, що створений мурал – це подяка місту за те, що воно стало для художника та його сім’ї справжньої домівкою.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua