Новини

Київські поліціянти врятували цуценя, якого поїли горілкою

  • 16 Березня, 2023
  • 1 min read
Київські поліціянти врятували цуценя, якого поїли горілкою

Київські поліціянти врятували маленьке цуценя від хазяйки, яка била тварину та поїла її горілкою. Про це розповіли у поліції Києва.

Поліціянти приїхали на виклик про конфлікт між сусідами у квартирі. Розібравшись із ситуацією, вони почули скавчання. Посеред розкиданих по квартирі речей вони знайшли маленьке цуценя такси. Воно виглядало наляканим та тремтіло.

На запитання поліціянтів, чому собака знаходиться в такому стані та чи у належних умовах вона тут проживає, власниця квартири відповідати відмовилась. Від сусідів стало відомо, що жінка постійно вчиняє сварки, а також знущається з тварини: прив’язує її до батареї та б’є.

“Жодного разу порушниця не вигулювала песика на вулиці та морила його голодом. Сусіди, хто як міг підгодовували тварину. Аби чотирилапий менш дратував жінку та не скавчав – вона підпаювала його горілкою. У квартирі ми не знайшли ані корму, ані інших харчів для цуценяти, не кажучи вже про посуд або інші речі для нього”, – розповідає старший лейтенант поліції Денис Матвієнко.

Правоохоронці забрали тварину та передали до ветеринарної служби. На хазяйку такси було складено протокол про жорстоке поводження з твариною. Суд оштрафував зловмисницю на 3400 гривень.

Водночас в клініці цуценяткові діагностували важку інфекційну хворобу, і поліціянти, які його врятували, власним коштом придбали необхідні ліки, щоб врятувати тварину. Денис Матвієнко пісня винесення рішення суду вирішив забрати маленьку таксу собі. То ж тепер у цуценяти є справжній дім, а у Дениса – справжній друг.

“Песика я назвав “Боб” або лагідно – “Бабанич” і для мене він – справжній друг, про якого я мріяв, але довго не вагався брати через постійну зайнятість на роботі. Зараз із ним допомагає моя дівчина. Боб вже відійшов від хвороби, повернувся до щасливого життя і грається з задоволенням. Впевнений, що разом зі мною йому добре”, – каже Денис.

Нагадаємо, у січні на Київщині рятувальники врятували оленятко.

About Author

Волкова Марина