Новини

Лікарі зі Львову сформували дитині штучний стравохід

  • 30 Червня, 2022
  • 1 min read
Лікарі зі Львову сформували дитині штучний стравохід

У львівській лікарні Святого Миколая лікарі створили штучний стравохід для 6-річної дівчинки з Ковеля. Про цю операцію повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Впродовж кількох років лікарі робили декілька операцій для підтримки стану дитини. Проте для того, щоб повернути її до повноцінного життя, потрібно було відновити стравохід. Щоб реалізувати це, було прийнято рішення замінити стравохід пацієнтки кишковим трансплантатом.

“Штучний стравохід вони сформували з фрагмента товстого кишківника, розмістивши його за грудиною від шлунка до верхнього сегмента стравоходу. Уже на третій день після операції Оля почала самостійно ковтати слину, а через тиждень – пити воду”, – говорять в медичному об’єднанні Львова.

Коли дівчинці було 2 роки, вони проковтнула миючий засіб, який спричинив сильні опіки стравоходу. Функцію ковтання та просування їжі було порушено: неможливо було ковтати навіть воду. На щастя, зараз Оля має змогу повернутися до нормального життя. Вже в вересні вона піде у перший клас.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua