Лукашенко і Путін після чергових переговорів заявили про початок активної фази інтеграції Росії і Білорусі

Стало відомо, що Лукашенко погодився на єдину макроекономічну політику, інтеграцію платіжних систем, поглиблення співпраці в митній і податковій сферах, створення єдиного ринку газу і т.д. Зрозуміло, що насправді це означає не стільки інтеграцію, скільки банальне поглинання Білорусі Російською Федерацією.

Економіка була останнім бастіоном суверенітету РБ (якщо у випадку з цією державою взагалі можна говорити про суверенітет). Батька довгий час примудрявся вибивати з Росії транші і кредити, за рахунок яких фінансував так зване «економічне диво». Але тепер в обмін на дешевий газ Кремль забирає собі вже і контроль над економікою. І Лукашенко з президента незалежної держави поступово перетворюється в губернатора суб’єкта федерації. Причому, найприкріше для білорусів, що суверенітет здає практично не легітимний лідер, а узурпатор. Який розуміє, що час його добігає кінця, і намагається всидіти на троні навіть ціною продажу суверенітету.

Найдивовижніше, що деякі наші політики все ще продовжують захоплюватися Лукашенко, хоча весь його економічний геній звівся до того, щоб поступово продати країну в обмін на знижки і подачки. За всі роки свого правління побудувати незалежну повноцінну економіку, яка могла б працювати без російських дотацій, Лукашенко так і не зміг. Як був, так і залишився паразитом.

На прикладі РБ добре видно, яку ціну насправді має дешевий газ і дружба з Росією. Тепер зрозуміло, яким шляхом збирався піти в 2013 році Віктор Янукович. І від чого захистили українці на Майдані свою країну.

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *