Всі новини

Лист Бориса Джонсона українськім дітям: “Ми вас не забудемо”

  • 23 Травня, 2022
  • 1 min read
  • 19 Views
Лист Бориса Джонсона українськім дітям: “Ми вас не забудемо”

Видання Sky News опублікувало відкритий лист прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона до українських дітей.

У зверненні, міністр говорить, про українських дітей, називаючи їх прикладом наслідування для дітей і дорослих у всьому світі, а також додав, що Британія «ніколи не залишить їх». Борис Джонсон пише, що в цьому віці діти мають гуляти та насолоджуватися безтурботним життям, проте зараз українцям доводиться переживати інші часи, відмінні від звичайного життя.

Крім того, він наполягає на тому, що діти України мають пишатися «своєю країною, батьками, сім’ями та своїми солдатами, а найбільше – собою».

Багато з вас бачили або пройшли через речі, які не має переживати жодна дитина. Але щодня українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи. Я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей і дорослих у всьому світі», – пише Борс Джонсон.

Так, міністр приводить дані ЮНІСЕФ згідно з якими, 2 мільйони дітей були змушені покинути Україну, а 2,5 млн стали внутрішньо переміщеними особами.

Ви не самотні. Вдома ви можете бути розлучені з друзями, але у вас є мільйони інших по всьому світу […] Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися до своїх домівок, шкіл, сімей. І що б не трапилося, як би довго це не зайняло, ми у Великій Британії ніколи не забудемо вас і завжди будемо з гордістю називати вас нашими друзями, – каже прем’єр-міністр Британії.

About Author

Марія Сартанія