Новини

На польскому кордоні затримали злочинну группу, яка втягувала українок у секс-рабство

  • 1 Липня, 2022
  • 1 min read
  • 16 Views
На польскому кордоні затримали злочинну группу, яка втягувала українок у секс-рабство

Прессслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби повідомила, що на прикордонному пункті пропуску «Краківець» біля польского кордона, вдалося затримати членів злочинної групи. Вони намагалися вивезти двох українок до Польщі з метою залучити їх у секс-рабство.

Відомо, що операція з викриття тривала понад пів року, а бізнес був організован групою з чотирьох громадян України. Вони вербували українок обіцянками роботи за високу оплату, оформлювали для них документи та перевозили до Польщі та залучали у секс-рабство за кордоном.

Метою злочинців були дівчата у скрутному становищі до 30 років. За легендою, вони мали працювати в масажних салонах в Польщі.

Відомо, що прикордонники провели обшук у вербувальників, мешканців Івано-Франківщини. Їм повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею КК України «Торгівля людьми». Злочинцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 12 років. Наразі Тернопільський міжрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном до 25 серпня.

Постраждалі повернулись додому, а співучасникам, які перебувають у Польщі, заочно оголошено про підозру за тією ж статтею Кримінального кодексу України. Подальші заходи проводитимуть у межах міжнародної правової співпраці із залученням польських правоохоронців.

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua