Новини

Німецька мережа магазинів продаватиме українські книжки

  • 1 Жовтня, 2022
  • 1 min read
Німецька мережа магазинів продаватиме українські книжки

8 українських видавництв зможуть продавати свої книги у мережі німецьких книгарень Hugendubel. Про це повідомив Український інститут книги у Facebook.

Мова йдеться про такі видавництва:  «Абабагаламага», «АртЕк», «Веселка», «Видавництва Старого Лева», «Картуш», «Либідь», «Мистецтво», «Фоліо».

Продаж українських книг в Німеччині став реальністю завдяки співпраці порталу Book-On-Demand з мережею книгарень.

«Два місяці ми готували контракти, бо зайти в цю потужну мережу досить складно. Але в Німеччині зараз багато українців — близько мільйона. Серед них є багато активних, які самі приходять до книгарень і просять українську книжку», — говорить Сергій Поночовний, керівник та засновник порталу Book-On-Demand.

Hugendubel не тільки продаватиме українські книжки в своїх магазинах, але й передаватиме їй до дитячих установ, бібліотек, центрів допомоги переселенцям і так далі.

Нагадаємо, Себастьян Гобер, французький журналіст готує до друку книжку про Україну:  Ukraine. Héros malgré eux «Україна. Герої попри себе». 

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua