Всі новини Новини

Нова посолка США в Україні тепер Бріджит Брінк: що відомо

  • 19 Травня, 2022
  • 1 min read
  • 4 Views
Нова посолка США в Україні тепер Бріджит Брінк: що відомо

Інформаційне агенство Reuters повідомляє, що Сенат США затвердив кандидатуру нового посла США в Україні. Цю посаду зайняла Бріджит Брінк. Це рішення було ухвалено верхьою палатою американського Конгресу одноголосно.

Про Бріджит Брінк відомо, що вона працює в Держдепартаменті з 1996 року. Вона була консульською політичною співробітницею в посольстві США в Сербії, а також спеціальною помічницею заступника секретаря Держдепу США з політичних питань у Європі, політично-економічною керівницею в Тбілісі. А з 2019 року Брінк обіймала посаду посолки США в Словаччині.

Так, ця посада була вакантною три роки, коли попередню посолку Марі Йованович достроково відкликали з Києва у квітні 2019 року. Тоді у травні Дональд Трамп офіційно звільнив її з посади. Наприкінці квітня цього року президент США Джо Байден офіційно висунув Брінк кандидаткою на посаду.

На цьому новини не закінчились. Вже 18 травня посольство США відновило свою роботу в Києві після 3-місячної перерви через повномасштабне вторгнення росії.

About Author

Марія Сартанія