Новини

Омбудсменка рф зі справ дітей незаконнно всиновила дитину з Маріуполя

  • 28 Жовтня, 2022
  • 1 min read
Омбудсменка рф зі справ дітей незаконнно всиновила дитину з Маріуполя

Марія Львова-Бєлова, дитяча омбудсменка незаконно всиновила українського хлопчика з Маріуполя. Про свій вчинок та долю дитини, Львова-Бєлова розповіла під час пресконференції 26 жовтня.

Під час конференції, Марія також розповіла, що усьоо із «зони спеціальної військової операції» до росії вивезли майже 2 тисячі дітей-сиріт із соціальних установ. Тобто щонайменше декілька тисяч дітей були незаконо депортовані до країни-агресора.

Свого сина я побачила, коли евакуювали з Маріуполя групу з 31 дитини, – каже Львова-Бєлова.

Також вже офіційно відомо, що 350 дітей-сиріт із Донбасу незаконно всиновили та розселили в 16 ​​регіонах росії. Тисячі інших дітей також готують до незаконого всиновлення. росіяни підверджують, що скоро інформація про можливість всиновлення департованих дітей буде опублікована у державному інформаційному банку даних та «стане доступною для всіх кандидатів в усиновлювачі й опікуни».

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua