Люди

Принц Вільям зустрівся з українськими біженцями у Польщі

  • 23 Березня, 2023
  • 1 min read
Принц Вільям зустрівся з українськими біженцями у Польщі

Принц Вільям зустрівся з біженцями з України під час свого візиту до Польщі. Він відвідав один із притулків, де на сьогодні живуть близько 300 українських жінок та дітей. Про це принц розповів у своїх соціальних мережах.  

«Завдяки щедрості польського народу знайшли притулок ті, хто тікає від війни в Україні. На жаль, гуманітарна криза триває сьогодні, коли багато біженців шукають притулку в таких центрах розміщення, як той, який ми сьогодні відвідуємо.

У цьому центрі є безкоштовне дворазове харчування, уроки польської мови, психологічна підтримка та підтримка у працевлаштуванні та навіть безкоштовний магазин, у якому мешканці можуть знайти одяг, а також засоби санітарії та гігієни. Це дійсно святилище на передовій гуманітарної кризи», — йдеться у повідомленні принца.

Принц Вільям також виклав фото зі свого візиту притулку для біженців.

«Привітна громада та добровільні волонтери тут роблять так багато, щоб допомогти тим, кому ця допомога потрібна. Зрозуміло, як 300 українських жінок і дітей, які тут перебувають, можуть залишатися такими позитивними, переживши такі труднощі», — говорить Вільям.

About Author

Волкова Марина