Новини

Рідні захисників «Азовсталі» провели акції в багатьох містах України

  • 8 Серпня, 2022
  • 1 min read
Рідні захисників «Азовсталі» провели акції в багатьох містах України

Асоціація родин захисників «Азовсталі»  провела акції в багатьох містах України. Мета акцій – закликати суспільство не забувати про військовополонених азовців, та слідкувати за їхнім станом.

Акції відбулися в Києві, Житомирі, Рівному, Івано-Франківську, Запоріжжі, Черкасах, Тернополі, Львові, Чернігові, Кривому Розі, Хмельницькому та Дніпрі. Крім того, такі ж заходи відбуваються й  у містах Європи.

Учасники акцій вимагали, щоб ООН та Червоний Хрест виконали гарантії, які були дані під час виходу бійців «Азовсталі» та здачі в полон. Крім того, учасники заходів закликали міжнародні організації проінспектувати умови утримання військовополонених та їх стан здоров’я.

«Сьогодні відомо, що росіяни відмовили організаціям у цих запитах, що є прямим порушенням положень Женевської конвенції. Цю нахабність країни-агресора і її відмову від будь-яких законів ведення війни має негайно засудити світ», – наголосили в асоціації.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua