Новини

Розпочались зйомки фільму Аркадія Непиталюка “Уроки Толерантності”

  • 4 Жовтня, 2022
  • 1 min read
Розпочались зйомки фільму Аркадія Непиталюка “Уроки Толерантності”

В основі стрічки — п’єса Ігоря Білиця «Гей-парад». Автори сценарію: Аркадій Непиталюк, Людмила Тимошенко, Олексій Гладушевський. Продюсер – Сергій Лавренюк.

У ролях: Олександр Ярема, Олена Узлюк, Кароліна Мруга, Акмал Гурезов, Олександр Піскунов, Борис Георгіївський.

Проєкт став переможцем 17-го конкурсного відбору Держкіно та учасником пітчингу професійної секції 12-го ОМКФ. Виробництвом займається кінокомпанія «Solar Media Entertainment».

Сюжет говорить про провінційну шкільну вчительку, яка хоче врятувати свою родину від розпаду та кредитів. Вона вмовляє чоловіка і дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності», за умовами якої вони мають на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста.

Тепер родина вимушена боротись із власною гомофобією та неприйняттям інакшості. Режисер Аркадій Непиталюк так коментує задум стрічки:

«Уроки толерантності» – така історія, що має потенціал стати фільмом, який зможе достукатися до нашого темного внутрішнього світу і розколоти камінь упередженості у тих, хто її має.

Продюсер Сергій Лавренюк каже:

Попри неймовірні спроби ворога відібрати в українців можливість займатися улюбленою справою – українське кіно живе! Приємно бачити на знімальному майданчику 45 щасливих людей. Сподіваюся, скоро їх буде набагато більше.

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua