Новини

Що робити, коли не можеш подолати страхи війни: телефонуй на гарячу лінію допомоги

  • 29 Вересня, 2022
  • 1 min read
Що робити, коли не можеш подолати страхи війни: телефонуй на гарячу лінію допомоги

Ветеранський фонд створив та запустив гарячу лінію підтримки в кризових ситуаціях. На ній працюють професійні психологи, які допомагають подолати страхи, які виникають у людей під час війни.

«Якщо ви опинилися в критичній ситуації, вас охоплює страх, ви не знаєте, як впоратися із важким станом чи просто потребуєте підтримки й безпечного простору, телефонуйте», – пишуть у фонді.

Крім людей, яким страшно, або ж тривожно, на гарячу лінію можуть подзвонити ті, хто чекає на повернення близької людини з фронту та не знає, як краще себе поводити.

Зателефонувати на гарячу лінію можна цілодобово 7 днів на тиждень. Всі розмови – приватні. Номер: 0 800 332 029. І, так, це безоплатно.

Нагадаємо, Міністерство у справах ветеранів України створило реєстр надавачів послуг із психологічної реабілітації для ветеранів та членів їх сімей. Ветерани зможуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу у вигляді комплексу послуг лікаря-психіатра, лікаря-психотерапевта та психолога.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua