Люди

Що варто про співачку KOLA

  • 21 Жовтня, 2022
  • 1 min read
Що варто про співачку KOLA

Співачка Анастасія Прудіус була учасницею «Голосу» та «Х-фактору». Також вона радувала своїм голосом на «Танцях з зірками». Проте справжня популярність прийшла до дівчини після 24 лютого. KOLA – саме під таким псевдонімом вийшли одні з головних композицій російсько-української війни «Чи разом? », «Біля серця». Її треки потрапляють до трендів ТікТоку та збирають сотні тисяч переглядів на Ютубі.

Крім того, KOLA з перших днів війни ділиться у своєму Інстаграмі музичним щоденником власних переживань та емоцій. Хто ж вона, співачка KOLA?

Дівчина з Харкова

Анастасія народилась у Харкові. З 5 років дівчинка займалась балетом, а з 7 додала до занять ще й музику. Хоча співати дівчинка почала з 2 років.

Мама Насті усіляко підтримувала її, та заохочувала до участі у різних музичних конкурсах. Часто вона отримувала нагороди та займала призові місця.

Що стосується батька Анастасії, він пішов із сім’ї, коли дівчинка була ще маленька.

Економіст за фахом

Не дивлячись на успіхи в музиці, Анастасія вирішила обрати досить не творчу професію. Вона вступила до Харківського національного університету імені Каразіна на факультет економіки. Але вона не кинула творчість: під час студентського життя Настя брала активну участь у всіляких музичних заходах.

За словами співачки, університетський час був для неї можливістю для особистого зросту.

Учасниця багатьох шоу

У 2016 році Анастасія Прудіус взяла участь в проєкті «Голос». Вона виконала пісню Hozier «Take me to church», та потрапила до команди Потапа. На жаль, після етапу нокаутів співачки вибула з шоу.

В тому ж 2016 році Анастасія взяла участь у конкурсі «Новая волна» в Юрмалі. Там вона отримала 9 місце, хоча й справила досить позитивне враження на журі.

У 2017 році Анастасія спробувала власні сили на відбірковому турі Євробачення 2017 з композицією Flow. Відео треку, яке було викладено на Ютуб, досить швидко набрало велику кількість переглядів та позитивних відгуків глядачів. В цей момент Анастасія зрозуміла, що може сама створювати музику.

Псевдонім KOLA

Псевдонім KOLA з’явився у 2018 році разом з прем’єрою кліпу та трек «Зомбі». Звичайно, він не має нічого спільного з відомим напоєм.

KOLA – це кола, або «круги»: кола розвитку та творчості, круги різнобарвності! Кола – це вічність та безперервність.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua