Натхнення

Що цікавого подивитись у жовтні: 5 серіалів, на які ми чекали

  • 4 Жовтня, 2022
  • 1 min read
Що цікавого подивитись у жовтні: 5 серіалів, на які ми чекали

Жовтень – ідеальний місяць, щоб вечорами дивитись якийсь цікавий серіал. Oknews підготував для вас підбірку новинок жовтня.

«Інтерв’ю з вампіром»

Серіал знятий за мотивами готичного роману американської письменниці Енн Райс. Ви опинитесь в Новому Орлеані, в кінці XVIII століття. Молодий представник аристократії Луї знаходиться в депресивному стані через власну трагедію. А після зустрічі з Лестатом змінює життя назавжди, та стає вампіром.

Так, ви скоріш за все вже бачили цей сюжет у фільмі 1994 року, де Бред Пітт зустрічає Тома Круза.

Дата виходу: 2 жовтня.

 «Дівчата з Деррі»

Це історія останніх років конфлікту в Північній Ірландії, за яким світ спостерігав в 90-х роках. Вона відбувається через призму історій звичайних дівчат-підлітків, які навчаються в католицькій школі.

Не дивлячись на те, що відбувається, дівчата стикаються з вічними проблемами усіх підлітків.

Дата виходу: 7 жовтня.

«Авеню 5»

Корабль «Авеню 5» вирушає у космічну подорож, проте все йде не так, як було заплановано. Він зазнає аварії неподалік Сатурну. І дорога до Землі тепер триватиме три роки. Більш того, екіпаж корабля – не професіонали, а звичайні актори. І що тепер робити – питання риторичне.

 Дія серіалу відбувається у 2060-х роках, а капітана космольота – Г’ю Лорі.

Дата виходу: 10 жовтня.

«Шантарам»

Серіал знятий за мотивами книги Грегорі Девіда Робертса. Це історія грабіжника, який тікає з австралійської в’язниці та починає життя з чистого листа в Індії. Але не все так просто. Індія зустрічає головного героя неймовірними пригодами та робить з нього вже іншу людину.

Дата виходу: 14 жовтня.

«Плейліст»

Цей серіал – історія створення сервісу Spotify, який змінив правила гри на світовому музичному ринку. Історія створення буде подана через історії шести людей, які його створювали.

Прекрасний привід надихнутись історією успіху.  

Дата виходу: 13 жовтня.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua