Здоров'я та краса

Тренди в макіяжі, які вийдуть з моди у 2023 році

  • 24 Січня, 2023
  • 1 min read
Тренди в макіяжі, які вийдуть з моди у 2023 році

Забігаючи наперед, скажемо, що матові губи вже не в тренді.

Головний анти тренд 2023 року у мейкапі – це інстаграмний макіяж. Ідеальне обличчя дуже гарно виглядає на фото, проте зовсім нереальне у звичайному житті. Так, відомі візажисти підкреслюють, що макіяж, який виглядає немов маска в Інстаграмі, віднині є анти трендом.

Давайте розберемось, про що саме йде мова.

Контуринг

Згадайте, скільки переглядів збирали відео блогерів, які показували, як за 10 хвилин повністю змінити обличчя без походу до пластичного хірурга.

Тепер контуринг залишиться прерогативою професійного мейку, а у повсякденному житті спеціалісти радять користуватися легкими рум’янами.

Широкі брови

Звичайно, широкі брови – це красиво. Однак у погоні за ними, дівчата геть забули про свої природні дані. Адже далеко не всім вони не підходять.

Спеціалісти радять обирати таку форму та гущину брів у 2023 році, яка буде підходити саме тобі.

Матові губи

Матові губи були трендом декілька років, спонукавши найкращих виробників декоративної косметики додати матові продукти до основних лінійок. 2023 рік обіцяє змінити цей тренд.

До моди знову повертаються блискучі губи та глянцеві поверхні: легкість, відчутність чіткого контуру та соковитість. Візажисти радять обирати прозорі блиски.

Ідеальна шкіра

Тональний крем щодня на все обличчя? Забудьте. Замість того, щоб камуфлювати недоліки шкіри, спеціалісти просять жінок звертатись до дерматологів та, в першу чергу, лікувати шкіру.

Що ж стосується макіяжу, у 2023 році в тренді буде baby skin – дитяча шкіра без великої кількості косметики. Для маскування якихось окремих нюансів, візажисти рекомендують використовувати консилер, а в якості основного продукту слід звернути увагу на мінеральну пудру.

About Author

Волкова Марина