Новини

У Гданську біля посольства РФ відкрили сквер на честь Маріуполя

  • 4 Липня, 2022
  • 1 min read
У Гданську біля посольства РФ відкрили сквер на честь Маріуполя

У польському Гданську біля головного консульства росії відкрили сквер на честь Героїчного Маріуполя. Про це повідомило консульство України в Гданську.

Під час відкриття скверу мер Гданська Александра Дулькевич сказала, що вибір місця розташування скверу було невипадковим.

 «Сьогодні ми зібралися тут не тільки тому, щоб віддати честь героїчним захисникам Маріуполя, всьому місту, але також і для того, щоб активно кожного дня робити все можливе, щоб припинилася російська агресія і щоб ми разом з українськими братами й сестрами допомагали їм відбудовувати незалежну, вільну і демократичну країну, яка, я сподіваюся, незабаром стане членом Європейської спільноти», — наголосила Дулькевич.

Цікаво, що Гданськ та Маріуполь з 2014 року є містами-побратимами.

Консул України у Гданську Олександр Плодистий зазначив, що ніколи не міг подумати, що буде присутнім на такій події, коли будуть відкривати сквер майже знищеному росіянами місту. Він підкреслив, що більша частина жителів втекла від війни, однак багато маріупольців залишились вдома, тому що росіяни їх не випускають.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua