Новини

У Києві з’явився Музей фрагментів війни Росії проти України

  • 14 Березня, 2023
  • 1 min read
У Києві з’явився Музей фрагментів війни Росії проти України

Унікальний музей артефактів створили у Києві. Там бережуть спогади 365+ днів війни. На сьогодні в музеї можна побачити 300 різних артефактів, кожен з яких пов’язаний з унікальною історією незламності.

В музеї можна знайти фрагмент стільця з Чернігівського футбольного стадіону, уламок Мрії, дитяча іграшка, яку знайшли після прильоту ворожої ракети.

«В одному місці в унікальний спосіб зібрані предмети з історіями 300 людей і місць України, які пережили жахи війни. Кожен з цих предметів ми заливаємо в смолу. Готовий артоб’єкт ми продаємо на аукціоні, щоб зібрати кошти на допомогу постраждалим дітям», – розповідає співзасновник музею.

Ціль команди – зібрати гроші для підтримки дітей загиблих військових та жителів регіонів, які постраждали від війни.

Кожен артоб’єкт поміщають у куб, який можна придбати. Усі куби обʼєднані однією ідеєю — розкрити феномен стійкості українців. Команда музею пояснює це так: «Основний сенс нашого проєкту — це показати світові, хто такі українці».

На сьогодні музей існує в онлайн-форматі, де можна буде побачити усі 300 артефактів. До кожного з них засновники музею додадуть унікальну історію, що стоїть за кожним з ним.

About Author

Неля Власенко