У Росії літак з парашутистами розбився – 15 загиблих

У республіці Татарстан (суб’єкт РФ) зазнав аварії літак з парашутистами. За останніми даними, загинули щонайменше 15 осіб, а семеро були доставлені з травмами різного ступеня тяжкості в місцеву лікарню.

Парашутисти місцевого аероклубу піднялися в небо на L-410 з бортовим номером F-94591, який з лютого 2014 року експлуатується Добровільним товариством сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ РФ), повідомляє «Інтерфакс».

Літак при ударі об землю розламався навпіл і загорівся, але вогонь швидко загасили. МОЗ Татарстану повідомляє, що один з тих, що вижили був доставлений у вкрай важкому стані. А в оновленій новини «Інтерфаксу» говориться вже про 16 загиблих.

Основною причиною катастрофи на даний момент розглядається варіант відмови техніки. «Пілот спробував здійснити вимушену посадку, проте удар об землю виявився дуже сильним», – повідомило джерело Россмо.

Цей L-410 був виготовлений в квітні 1987 року.

В цілому, в РФ починаючи з червня це вже третя катастрофа за участю L-410. 19 червня в Кемеровській області при падінні L-410 загинули чотири людини і 15 – постраждали. А 12 вересня L-410 впав в іркутської області. Там теж було четверо погибщих і більше десятка поранених.

Share

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *