Новини

Учені зможуть робити татуювання, яке слідкуватиме за станом здоров’я

  • 3 Серпня, 2022
  • 1 min read
  • 21 Views
Учені зможуть робити татуювання, яке слідкуватиме за станом здоров’я

Група вчених розробили розробили електронне чорнило, за допомогою якого можна відслідковувати  стан здоров’я. Про це повідомляє Reuters.

Якщо зробити за його допомогою татуювання, воно автоматично попереджатиме людину про проблеми зі здоров’ям. Щоб отримати дані про стан здоров’я, достатньо підключити татуювання до пристрою кардіограми, або ж іншого біосенсору.

Після підключення на монітор виводитимуться дані про частоту серцевих скорочень, а також інші важливі показники: рівень глюкози, лактат крові. Такі монітори можна встановити де завгодно: включно з домом.

Вчені обіцяють, що в майбутньому намагатимуться відмовитись від біосенсорів.

“У майбутньому ми сподіваємося підключити бездротовий чіп, інтегрований із цими чорнилами, щоб ми могли комунікувати або передавати сигнал між нашим тілом і назад до зовнішнього пристрою”, – сказав керівник проєкту професор Стів Парк.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua