Всі новини

Українська Вікіпедія стала більш популярною, ніж російська

  • 3 Жовтня, 2022
  • 1 min read
Українська Вікіпедія стала більш популярною, ніж російська

Українська Вікіпедія стає більш популярною серед українців. Так, кількість переглядів російської Вікіпедії в Україні знизилась на 15 мільйонів – зі 113 мільйонів переглядів до 98 млн.

Про це “MediaSapiens” повідомив співзасновник  організації “Вікіпедія Україна” Юрій Пероганич, повідомляє “Детектор медіа“.

Водночас українська версія Вікіпедії семимильними кроками наздоганяє російську за переглядами. Частка переглядів україномовної версії зросла до 80 мільйонів (для порівняння було 65 мільйонів).

“Загалом популярність української Вікіпедії зростає у всьому світі. Так, кількість переглядів статей в українській Вікіпедії відусюди за вересень склало 96,9 мільйона, що на 34% більше ніж у цей місяць рік тому”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, редакція Oknews публікувала, як змінювалась українська мова за свою історію.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua