Новини

Українці масово повертаються додому з вимушеної евакуації

  • 18 Травня, 2022
  • 1 min read
  • 13 Views
Українці масово повертаються додому з вимушеної евакуації

Потік людей, які в’їжджають в Україну через західні кордони 8 днів поспіль перевищує потік тих, хто виїжджає. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Починаючи з 9 травня, кількість українців, які повертаються додому перевищує кількість, які покидають країну. Ця кількість перевищує 30 тисяч людей щоденно.

Нагадаємо, що з України, починаючи з 24 лютого, через західні кордони виїхало 6, 267  млн людей. Повернулось 1,821 млн осіб.

“Протягом останніх днів зберігається тенденція щодо збільшення кількості громадян, що повертаються до України”, – зазначили прикордонники.

Через збільшення потоку людей, що повертаються з вимушеної евакуації, на Фейсбук-сторінці Держприкордонслужби тепер можна знайти інформацію про кількість автівок та автобусів не тільки на виїзд з України, але й на в’їзд.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua