Новини

В Афганістані “Талібан” заборонив жінкам виходити на вулицю з відкритим обличчям та частинами тіла

  • 11 Травня, 2022
  • 1 min read
В Афганістані “Талібан” заборонив жінкам виходити на вулицю з відкритим обличчям та частинами тіла

Терористична організація Талібан, яка з минулого року захопила владу в Афганістані, наразі створила нову заборону для жінок. Наразі, лідер угруповання Хайбатулла Ахундзада підписв наказ про те, що жінкам заборонено виходити на вулицю з відкритими частинами тіла. Тобто кожна жінка має носити бурку, одяг, який повністю закриває обличчя й тіло, пише The Guardian.

Згідно з новими правилами, єдина частина тіла, яка може бути відкрита у жінки, що виходить на вулицю – це очі. Так, більшість жінок в країні вже носять певну форму хіджабу, але наприклад, у Кабулі вони раніше тільки прикривали волосся.

У Талібану немає жодних планів щодо Афганістану, окрім введення обмежень для жінок. Я не приймаю обов’язок носити хіджаб і ніколи не одягну бурку, – сказала афганська активістка Нафіса, яка виступає проти указів Талібану.

Але однією забороною, таліби не обмежелись. До указу вони випустили детальний набір обмежень і покарань, які передають відповідальність за порушення указу на родичів жінок. Тобто, якщо жінка не буде дотримуватись правил, то їхній родині будуть погрожувати штрафи та ув’язненням.

Але це ще не все. Вважається, що для більшості мешканов

Для багатьох жінок, які живуть у Кабулі, цей новий указ пов’язаний із переслідуваннями та насильством із боку Талібану і їхніх представників. Так відомо про повідомлення від молодих мешканок міста, що їх можуть допитувати, залякувати та бити за те, що вони порушують обмеження.

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua