Новини

Victoria’s Secret хоче підтримати жінок із різним типом фігури

  • 18 Серпня, 2022
  • 1 min read
Victoria’s Secret хоче підтримати жінок із різним типом фігури

Компанія Victoria’s Secret випустила  інклюзивну лінійку нижньої білизни та копальників, щоб підтримати жінок із різним типом фігури. Партнером Victoria’s Secret став бренд Elomi.

«Оскільки ми продовжуємо відзначати всіх жінок, ми з гордістю вітаємо інноваційних партнерів, як-от Elomi. Завдяки відданості створенню колекцій у широкому діапазоні розмірів і стилів, Elomi є доповненням до нижньої білизни Victoria’s Secret, створюючи партнерство, яке підтримує бодіпозитив й інклюзивність», – сказала віцепрезидентка з мерчандайзингу Victoria’s Secret Крістен Лагоа.

Вона також підкреслила, що Victoria’s Secret планує розширювати продукцію для жінок з різними фігурами, оскільки краса – це жінка. І неважливо, яка в неї вага.

About Author

Наталія Вересюк

Наталія Вересюк  працює журналістом з 2009 року. Працювала в агенції РБК-Україна суспільним оглядачем (проєкт Утро.ua), згодом перейшла у глянцеву журналістику. Була головним редактором онлайн-версії журналу "Единственная" та бренд-менеджером всіх проєктів бренду. Сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua