Новини

Захисників «Азовсталі» визволять дуже скоро – глава ГУР

  • 23 Червня, 2022
  • 1 min read
Захисників «Азовсталі» визволять дуже скоро – глава ГУР

Керівник української розвідки Кирило Буданов повідомив про те, що найближчим часом має відбутися обмін «вагомої кількості» полонених захисників «Азовсталі». На жаль, він сказав, що називати точну дату обміну полонених ще зарано.

Про долю майже всіх нам чітко відомо. Ми займаємося визволенням їх із полону. Сподіваюся, що в найближчий термін багато хто побачить своїх близьких уже вдома… У найближчий час ми сподіваємося звільнити більш-менш значиму кількість наших полонених, і про це одразу повідомлять у ЗМІ, – пояснює Кирило Буданов.

Крім того, Буданов зазначив, що найскладніше домовлятися про визволення з полону керівників українських захисників, які були на «Азовсталі». Адже основна частина військовополонених перебуває в таборі в окупованій Оленівці Донецької області, однак періодично деяких полонених вивозять для проведення слідчих дій.

About Author

Марія Сартанія

Марія Сартанія – журналіст, смм-редактор. Досвід роботи – 8 років. Працювала у найкращих глянцевих виданнях України. Вона вміє писати просто про складне, сьогодні розвиває медіапроєкт oknews.in.ua